Keto/ Książki

Keto Święta – mój pierwszy e-book

image_pdfimage_print

Życie jest takie krótkie. A może zrobię coś później? Tak było z tym e-bookiem. A może kiedy indziej? Bo teraz nie mam czasu, bo później będzie lepiej… No nie, to jest błędna odpowiedź. Teraz to najlepszy czas jaki masz. I pewnie kiedy za kilka lat spojrzę się na to z czego bardzo cieszę się dzisiaj, czyli na mojego pierwszego e-booka, to pomyślę sobie, że to wygląda serio fatalnie. 

Nie odkładaj marzeń na później, bo ich nie dogonisz

Tak właśnie miałam ze swoimi zdjęciami na Manufakturze Ciastek. Kiedy zobaczysz moje pierwsze zdjęcie, to złapiesz się za głowę 🙂 A ja wtedy byłam z siebie taka dumna 🙂 I to jest piękne. To się nazywa rozwój. Widzisz swoją zmianę i to ile zostało robione w przeciągu zaledwie kilku lat. A osiągnięć mam sporo, mimo tego, że zawsze mnie coś blokowało, a może nie coś, tylko ja sama byłam dla siebie blokadą, że są lepsi, że nie jestem wystarczająco dobra. I pamiętam moment, kiedy byłam na obiedzie z moim chłopakiem, zresztą w bardzo fajnej restauracji, i oni mieli fatalne zdjęcia jedzenia, a mój chłopak powiedział, żebym zaproponowała im, że zrobię im piękne zdjęcia. I to był moment moje blokady, że nie teraz, że nie, że nie dam rady. I wiecie co? Żałuję, że nie spróbowałam…

Więc jeśli czujesz, że czegoś bardzo chcesz, ale coś Cię blokuje, to zrób to, bo blokujesz się samą siebie.

Gdzie kupisz e-booka Keto Święta?

Zapraszam Cię w podróż do mojego pierwszego e-booka, w którym proponuję 11 przepisów na słodkości, którea mogą znaleźć się na Twoim świątecznym stole. A są to słodkości, które idealnie wpisują się w dietę ketogeniczną. Znajdziesz tutaj babki, tort, kremy, rolady, ciasteczka, a co najważniejsze pierniki. 

Po kliknięciu w link pod okładką przeniesiesz się do Allegro, by kontynuować bezpieczny zakup

You Might Also Like